Kariera

Data ogłoszenia 8 lutego 2018r.

Aktualnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Bytom (ścisłe centrum miasta)

Zakres obowiązków:

  • podejmowanie aktywnych działań w celu sprzedaży produktów Firmy
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Partnerami Handlowymi Firmy
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów sprzedażowych
  • obsługa posprzedażna

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie, mile widziani studenci studiów zaocznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji mailowej
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność samodzielnego organizowania obowiązków i czasu pracy
  • nastawienie na rezultat i osiąganie celów
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej i rozwojowej firmie
  • przyjazną i twórczą atmosferę w pracy
  • dobre warunki pracy i płacy
  • przejrzyste zasady wynagradzania i rozwój zawodowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy praca@aclas-polska.pl wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w dokumentach aplikacyjnych przez
ACLAS Polska z siedzibą w Bytomiu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy.
Podstawa prawna: Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r.”

Aktualności
30.01.2018

Zapraszamy do odwiedzenia ACLAS podczas targów EuroCIS

Więcej
03.01.2018

Wyliczenie na kasach ACLAS opłaty recyklingowej od toreb na zakupy z tworzywa sztucznego

Więcej
20.11.2017

ACLAS Polska na RetailShow 2017

Więcej