Kariera

Data ogłoszenia: 19 października 2017 r.

Aktualnie poszukujemy Pracownika na stanowisko

Specjalista ds. Administracji i Logistyki

Miejsce pracy: Bytom

Zakres obowiązków:

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
  • wszelkie sprawy administracyjne (kontakt z księgowością, wysłanie dokumentów elektronicznych, obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, sprawy bieżące)
  • wprowadzanie faktur do systemu
  • organizowanie spedycji krajowej i międzynarodowej

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie, mile widziani studenci studiów zaocznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji mailowej
  • obsługa pakietu MS OFFICE
  • umiejętność samodzielnego organizowania obowiązków i czasu pracy, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej i rozwojowej firmie
  • przyjazną i twórczą atmosferę w pracy
  • dobre warunki pracy i płacy
  • przejrzyste zasady wynagradzania i rozwój zawodowy

Chętnych do podjęcia pracy zapraszamy do nadsyłania CV na adres mailowy praca@aclas-polska.pl wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w dokumentach aplikacyjnych przez ACLAS Polska z siedzibą w Bytomiu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Podstawa prawna: Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r.”

Aktualności
01.09.2017

Zapraszamy na RetailShow 2017 (15-16 listopada 2017)

Więcej
14.06.2017

Promocyjne ceny na kasy ACLAS Kos i ACLAS Kos E

Więcej
05.05.2017

Szkolenie serwisowe na kasy rejestrujące ACLAS Kos E w czerwcu 2017: Lublin, Kielce, Wrocław, Poznań, Szczecin, Koszalin, Zielona Góra, Kraków, Rzeszów

Więcej
13.03.2017

ACLAS na targach EuroShop 2017

Więcej
12.09.2016

3 lata gwarancji na kasy fiskalne ACLAS

Więcej
10.03.2016

ACLAS Polska - Firma Przyjazna Naturze

Więcej