Kariera

Data ogłoszenia: 4 lipca 2017 r.

Aktualnie poszukujemy Pracownika na stanowisko

Programista, integrator systemów

Miejsce pracy: Bytom

Zakres obowiązków:

  • testowanie i integracja urządzeń spółki z systemami i programami (ERP/Back Office) innych dostawców oferowanymi na polskim rynku
  • tworzenie prostych interfejsów do zintegrowania urządzeń marki ACLAS z innymi systemami
  • wsparcie techniczne dla użytkowników, partnerów ACLAS Polska i kluczowych klientów
  • pomoc w tworzeniu dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (zawodowe), preferowane kierunki: informatyka, elektronika, kierunki pokrewne, mile widziani studenci ostatnich lat
  • ogólna znajomość zagadnień z obszaru IT
  • mile widziana znajomość urządzeń podobnych do będących w ofercie firmy oraz znajomość programów i systemów oferowanych na polskim rynku i stosowanych w placówkach handlowych i usługowych
  • umiejętność pisania prostych programów
  • dobra znajomość systemów Windows i Linux
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie tekstów technicznych pisanych w tym języku
  • motywacja do ciągłej nauki oraz rozwoju w obszarze IT
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej i rozwojowej firmie
  • udział w międzynarodowych projektach IT
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami branżowymi
  • dobre warunki pracy i płacy
  • przejrzyste zasady wynagradzania, przyjazną i twórczą atmosferę

Chętnych do podjęcia pracy zapraszamy do nadsyłania CV i listów motywacyjnych na adres mailowy aclas@aclas-polska.pl wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w dokumentach aplikacyjnych przez ACLAS Polska z siedzibą w Bytomiu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Podstawa prawna: Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r.”

Aktualności
01.09.2017

Zapraszamy na RetailShow 2017 (15-16 listopada 2017)

Więcej
14.06.2017

Promocyjne ceny na kasy ACLAS Kos i ACLAS Kos E

Więcej
05.05.2017

Szkolenie serwisowe na kasy rejestrujące ACLAS Kos E w czerwcu 2017: Lublin, Kielce, Wrocław, Poznań, Szczecin, Koszalin, Zielona Góra, Kraków, Rzeszów

Więcej
13.03.2017

ACLAS na targach EuroShop 2017

Więcej
12.09.2016

3 lata gwarancji na kasy fiskalne ACLAS

Więcej
10.03.2016

ACLAS Polska - Firma Przyjazna Naturze

Więcej